Τη νίκη με σκορ 1-0 πήρε το Ρεγγίνι στο γήπεδο του Μώλου, επί του Καλαποδίου, στο πλαίσιο της 10ης Αγωνιστικής του 1ου ομίλου στην Β' Κατηγορία Φθιώτιδας.

Οι γηπεδούχοι έιχνα την υπεροχή καθόλη της διάρκεια του αγώνα, όμως δεν κατάφεραν να πετύχουν νωρίς ένα τέρμα.

Οι φιλοξενούμενοι αμύνονταν σθεναρά και κατάφεραν να πάνε με το 0-0 στο ημίχρονο.

Στην επανάληψη το Ρεγγίνι πίεσε περισσότερο, δημιούργησε ευκαιρίες, είχε δοκάρι και γενικά έδειξε πως ήθελε τη νίκη.

Η λύτρωση για το Ρεγγίνι ήρθε στο 88ο λεπτό, με ένα τέρμα που σημείωσε ο 15χρονος Γρηγοριάδης, μετά από μια φάση διαρκείας.

Αναλυιτκά

88' 1-0, Γρηγοριάδης