![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Την απόκτηση του 29χρονου αριστερού μπακ χαφ, Χρήστου Στυλιανού από τη Στυλίδα, ανακοίνωσαν τα Καλύβια.
Ο Χρήστος Στυλιανός, αγωνίζεται ως αριστερός μπακ-χαφ, έχει αγωνιστεί σε Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας, Αγρότη Λιανοκλαδίου, τον Πυργετό Λάρισας, Οπούντιο Μαρτίνου, τον ΠΑΣ Λαμία, Ολυμπιακό Λαμίας, Ευρυτανικό και Στυλίδα.
Αναλυτικά
ΑΕ Καλυβιών
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ