Στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας Φθιώτιδας το μεσημέρι του Σαββάτου 2/2 στο γήπεδο των Λιβανατών η τοπική Δάφνη επικράτησε του Παμμωλιακού με σκορ 2-0.
Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 58’ ο Λάγιος ενώ στο 75’ ο Τσίντζας θα διαμορφώσει το τελικό 2-0 για τη Δάφνη.
Μετά το αποτέλεσμα αυτό οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 5η θέση της βαθμολογίας με 28 πόντους ενώ οι φιλοξενούμενοι στην 12η με 14 βαθμούς.
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Αναγνώστου με βοηθούς τους Δόσκορη και Δαουκλιώτη
Για τις δύο ομάδες αγωνίστηκαν:
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Άγγελος Κυριάκος): Πουλίτσας, Στάικος, Τσίντζας, Τάτσης, Καραγιάννης, Τσικίμης (46΄ Μακρόπουλος), Μπίκος, Κούτσικος, Λάγιος, Ρίζος, Παπανικολάου (65΄ Αγγελής).
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (Κωνσταντίνος Ζαχαρόπουλος): Κοράκης, Σκορδάς, Κότσκα, Ρόμπας, Γκούρλιας, Μπουσδούκος (74΄ Νάσιος), Σταυρόπουλος, Σταϊκούρας, Γιακουμάκης (83΄ Καραδήμας), Αντωνίου, Μπράχος.