Λιγοστός κόσμος στις κερκίδες του γηπέδου της ΕΠΣ Φθιώτιδας το μεσημέρι του Σαββάτου 9/3 στο παιχνίδι της Κ19 της Λαμίας με την αντίστοιχη του ΠΑΣ Γιάννινα για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος Υποδομών της Super league και το τελικό 2-2.
Ανάμεσά τους ο προπονητής τερματοφυλάκων της μεγάλης ομάδας, Γιώργος Μουντάκης και ο άμεσος συνεργάτης του Μάκη Χάβου, Κώστας Νικολαΐδης.
Οι δύο άντρες παρακολούθησαν τον αγώνα και την απόδοση των παικτών του Λάκη Παπανικολάου. Είναι εξάλλου γνωστή η συνεργασία του προπονητή των Υποδομών με τους προπονητές της μεγάλης ομάδας.
![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)