Ισόπαλη με σκορ 1-1 έληξε η αναμέτρηση, Ολυμπιακός Λαμίας-Καμένα Βούρλα, στο πλαίσιο της 2ης Αγωνιστικής των play off στη Β' Κατηγορία Φθιώτιδας.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν τις φάσεις στο πρώτο μέρος για να ανοίξουν το σκορ και τελικά κατάφεραν με τον Μουτσουρούφη στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου.

Οι γηπεδούχοι στην επανάληψη πίεσαν για το γρήγορο γκολ της ισοφάρισης και το κατάφεραν στο 56' με τον Παπακώστα.

Το φιλμ του αγώνα

Α' ΜΕΡΟΣ

7' Κάθετη μεταβίβαση του Πάνου, ο Λάτος στο τετ-α-τετ θα πλασάρει άουτ
23' Εκτέλεση κόρνερ του Καλαϊτζή,  ο Τσαπάρας το σουτ, θα σταματήσει στο δοκάρι η μπάλα.
30' Σέντρα του Ντούλα Β. από αριστερά, το πλασέ του Μάγκα άουτ.
45' 1-0, με σουτ του Μουτσουρούφη εντός περιοχής, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Καλαϊτζή.

Β' ΜΕΡΟΣ

56' 1-1, με κεφαλιά ψαράκι του Παπακώστα στην επαναφορά, μετά από εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά του Παπαϊωάννου, ο Λέντας θα κάνει την κεφαλιά, θα αποκρούσει ο Τρίγκας προσωρινά και ο Παπακώστας θα στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.
64' Σέντρα του Καλύβα από τα δεξιά κεφαλιά του Μάγκα άουτ
66' Σέντρα του Τσαπάρα, από κοντά ο Λάτος σε κόρνερ ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού
81' Κόρνερ ο Καλύβας στο 2ο δοκάρι ο Λέντας ξαφνιάστηκε βρήκε την μπάλα αλλά κατέληξε άουτ.