![](https://1.bp.blogspot.com/-LgGIfrJGOWw/XT82mPFIOCI/AAAAAAAAT-o/KjRkIZtI-0A6w79wilDOHpnP7kx6OvkZQCLcBGAs/s1600/67306780_10219552963565451_8919330176689504256_n.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Σε μια ομάδα που την ξέρει πολύ καλά λόγω καταγωγής, αλλά έχει αγωνιστεί σε αυτή, θα συνεχίσει την καριέρα του ο μεσοεπιθετικός, Γιάννης; Γκριτζάπης.
Η ομάδα αυτή δεν είναι άλλη από τον Οπούντιο Μαρτίνου, όπου ο 26χρονος ποδοσφαιριστής αποκτήθηκε για να θωρακίσει τη μεσαία γραμμή, καθώς οι ιθύνοντες της ομάδας έχουν βάλει τον πήχη ψηλά.
![](https://1.bp.blogspot.com/-FcytocJhTfs/XT82mBUG0cI/AAAAAAAAT-k/-U8i_lanhY0463Ks6vOrLb8gmxLESh4IQCLcBGAs/s1600/67602986_10219552964605477_6132723187084951552_n.jpg)
Να θυμίσουμε πως ο Γιάννης Γκριτζάπης πέρυσι αγωνίζονταν στην Προοδευτική Λάρυμνας, ενώ έχει περάσει από Αταλάντη, Οπούντιο Μαρτίνου, Πανηλειακό, Γλυφάδα, Λεβαδειακό και τα Τμήματα Υποδομής του Παναθηναϊκού.
Αναλυτικά
Οπούντιος Μαρτίνου
Το Δ. Σ του Α. Σ. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοίνωσει την έναρξη της συνεργασίας για την νέα ποδοσφαιρική χρόνια 2019-2020 με τον ποδοσφαιριστη ΓΙΑΝΝΗ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗ ο οποίος την περασμένη σεζόν αγωνιζόταν στην ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΉ ΛΑΡΥΜΝΑΣ!
Γιάννη σε καλοσωρίζουμε στην οικογένεια μας και σου ευχόμαστε υγεία και πάντα επιτυχίες!
Αναλυτικά
Οπούντιος Μαρτίνου
Το Δ. Σ του Α. Σ. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοίνωσει την έναρξη της συνεργασίας για την νέα ποδοσφαιρική χρόνια 2019-2020 με τον ποδοσφαιριστη ΓΙΑΝΝΗ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗ ο οποίος την περασμένη σεζόν αγωνιζόταν στην ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΉ ΛΑΡΥΜΝΑΣ!
Γιάννη σε καλοσωρίζουμε στην οικογένεια μας και σου ευχόμαστε υγεία και πάντα επιτυχίες!
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)