![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Σε μια ακόμη προσθήκη στο ρόστερ τους προχώρησαν τα Καλύβια στην προσπάθεια που κάνουν για να είναι ανταγωνιστικά στο νέο πρωτάθλημα της Α΄ Φθιώτιδας.
Ανακοίνωσαν την απόκτηση του 20χρονου κεντρικού αμυντικού, Δημήτρη Κολντρέου.
Ο Κολντρέου ξεκίνησε την καριέρα του στην Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας, ενώ έχει αγωνιστεί και στην Ακαδημία/Ηρακλής Ροδίτσας ενώ στα 18 του χρόνια φόρεσε τη φανέλα του Φωκικού.
Η ανακοίνωση του Συλλόγου:
"Νέα προσθήκη για την ομάδα μας .Δημήτρη Κολντρεου καλώς ήρθες και καλή αγωνιστική χρονιά."
Η ανακοίνωση του Συλλόγου:
"Νέα προσθήκη για την ομάδα μας .Δημήτρη Κολντρεου καλώς ήρθες και καλή αγωνιστική χρονιά."
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)