![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Όπως ανακοίνωσε η ΕΠΣ Φθιώτιδας την Τρίτη, το παιχνίδι της Αναγέννησης Δυτικής Φθιώτιδας με τη Δάφνη Λιβανατών για το Κύπελλο Φθιώτιδας θα διεξαχθεί στη Μακρακώμη το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτική η ανακοίνωση:
"Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας της 14/09/2019 για το Κύπελλο Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ « ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ» μεταξύ των ομάδων ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ θα διεξαχθεί στο γήπεδο ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ."
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)