![](https://3.bp.blogspot.com/-Syba3JbgMwM/XBoWcTGs6xI/AAAAAAAANO4/oFDmG4KsXsoUd2ClHzxhNAMAlo1CcbhDgCLcBGAs/s1600/pontikas.jpg)
Χωρίζουν οριστικά οι δρόμοι της Λαμίας με τον τερματοφύλακα Μάρκο Βελλίδη. Με ανακοίνωσή της η ΠΑΕ αναφέρει ότι οι δύο πλευρές έλυσαν με κοινή συναίνεση την συνεργασία του και μάλιστα προσθέτει ότι ουδέποτε αμφισβητήθηκε από την πλευρά της η απόδοση του παίκτη όπως και το ήθος του.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
"Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον τερματοφύλακα, Μάρκο Βελλίδη του οποίου ουδέποτε αμφισβητήθηκε η ικανότητα και η αγωνιστική απόδοσή του καθώς και το ήθος του.
Ευχόμαστε στον ποδοσφαιριστή κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του."
![](https://3.bp.blogspot.com/-Syba3JbgMwM/XBoWcTGs6xI/AAAAAAAANO4/oFDmG4KsXsoUd2ClHzxhNAMAlo1CcbhDgCLcBGAs/s1600/pontikas.jpg)