Σίγουρα ο κορονοϊός έχει επηρεάσει τη ζωή μας σε όλους τους τομείς και ο αθλητισμός δεν θα αποτελούσε εξαίρεση. Έτσι και στο ΔΑΚ Λαμίας το βράδυ της Δευτέρας τηρήθηκαν ευλαβικά όλα τα μέτρα που προέβλεπε το πρωτόκολλο διεξαγωγής των αγώνων για να είμαστε όλοι ασφαλείς.
Σίγουρα ο κορονοϊός έχει επηρεάσει τη ζωή μας σε όλους τους τομείς και ο αθλητισμός δεν θα αποτελούσε εξαίρεση. Έτσι και στο ΔΑΚ Λαμίας το βράδυ της Δευτέρας τηρήθηκαν ευλαβικά όλα τα μέτρα που προέβλεπε το πρωτόκολλο διεξαγωγής των αγώνων για να είμαστε όλοι ασφαλείς.