![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)
Συνεχίζει την ενίσχυσή του σε όλους τους τομείς ο Ολυμπιακός Λαμίας, ο οποίος ανακοίνωσε την απόκτηση του νεαρού επιθετικού Δημήτρη Πασχαλίδη ο οποίος πέρυσι αγωνιζόταν στην Προοδευτική Λάρυμνας ενώ έχει φορέσει και τη φανέλα του Άρη Αγίου Κωνσταντίνου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
"Η διοίκηση του Ολυμπιακού Λαμίας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του νεαρού επιθετικού Δημήτρη Πασχαλίδη, ο οποίος έχει ξεχωρίσει με τις εμφανίσεις του τα τελευταία δύο χρόνια στο πρωτάθλημα της Α’ Φθιώτιδας. Του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας."