![](https://1.bp.blogspot.com/-_DbYn4b_C2c/XCnruX5_eII/AAAAAAAANVo/da3Ec6-3de8vKiEfvz11l3SO0pBEtTxLwCLcBGAs/s1600/piazza2.jpg)
Συνεχίζει τις μεταγραφικές κινήσεις του ο Ολυμπιακός Λαμίας και αυτή τη φορά ανακοίνωσε την απόκτηση του έμπειρου αμυντικού Βαγγέλη Παπακώστα που πέρυσι αγωνιζόταν στο Νέο Κρίκελλο.
Να θυμίσουμε πως ο Βαγγέλης Παπακώστας έχει αγωνιστεί στη Θύελλα Μεγ. Βρύσης, στον Μαγνησιακό, στον Ευρυτανικό και στο Νέο Κρίκελλο.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
"Η διοίκηση του Ολυμπιακού Λαμίας ανακοινώνει την απόκτηση του έμπειρου αμυντικού Βαγγέλη Παπακώστα. Του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας."