Με νίκη ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις του το Ρεγγίνι στον 1ο όμιλο της Β' Κατηγορίας Φθιώτιδας και σφράγισε μια επιτυχημένη χρονιά τερματίζοντας στην 4η θέση, επικρατώντας με σκορ 3-2 στο γήπεδο του Μώλου του Κομνηνού Κόμνηνας.

Με τη χαλαρότητα που επιτάσσει το τελευταίο παιχνίδι, χρησιμοποιήθηκαν πολλά νεαρά παιδιά από τους γηπεδούχους και βρέθηκαν στο 11' να χάνουν με 0-1 με γκολ του Ζέρβα, όμως το Ρεγγίνι πίεσε και έφερε το παιχνίδι στα ίσια στο 28ο λεπτό με τον Κωστάκο, που ήταν το σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος, μόλις τρία λεπτά από την έναρξη, ο Σ. Μπερτάνος με κεφαλιά έβλε την ομάδα του μπροστά στο σκορ.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί που στο 55'  με τον Μάνο ισοφάρισαν, για να έρθει ο πιτσιρικάς Γρηγοριάδης στο 85' με πλασέ να δώσει την νίκη.