![](https://3.bp.blogspot.com/-yX6jHPvuCIk/XBoX9z7O5KI/AAAAAAAANPE/7qVLg0MN2gU6yI0Lr4kLXuxUZ-lTnTZ1gCLcBGAs/s1600/american.jpg)
Μετά τη Θύελλα Ροδωνιάς και τον Μεξιατικό και τρίτη ομάδα παραιτήθηκε από τη συνέχεια των play off της Β΄ κατηγορίας Φθιώτιδας. Αυτή τη φορά ο Δαφνησιακός Αρκίτσας αποσύρεται από το μίνι πρωτάθλημα και ως εκ τούτου για την 8η αγωνιστική στις 22/5 δεν θα διεξαχθεί κανένας αγώνας.
Αναλυτικά η ενημέρωση της ΕΠΣΦ:
"Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας της 22/05/2019 για την 8η αγωνιστική των αγώνων play off της Β! Κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Α.Σ. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ δεν θα διεξαχθεί λόγω έγγραφης παραίτησης του σωματείου Α.Σ. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ από τους υπόλοιπους αγώνες."