![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Την απόκτηση του αριστερού οπισθοφύλακα Κώστα Δάρρα από την Προοδευτική Λάρυμνας, ανακοίνωσε ο Οπούντιος Μαρτίνου.
Ο Κώστας Δάρρας, επιστρέφει ουσιαστικά στον Οπούντιο, καθώς έχει αγωνιστεί ξανά στο Μαρτίνο, απ' όπου και κατάγεται, ενώ έχει περάσει και από τη Δάφνη Λιβανατών.
Αναλυτικά
Οπούντιος Μαρτίνου
Το Δ. Σ του Α. Σ. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοίνωση την έναρξη της συνεργασίας για την νέα ποδοσφαιρική χρόνια 2019-2020 με τον ποδοσφαιριστή ΚΩΣΤΗ ΔΑΡΡΑ ο οποίος αγωνιζόταν στην ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΉ ΛΑΡΥΜΝΑΣ!!
Κώστα σε καλωσορίζουμε στην οικογένεια μας και σου ευχόμαστε υγεία και πάντα επιτυχίες!!!
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)