![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Μια πολύ σημαντική προσθήκη πραγματοποίησε το Νέο Κρίκελλο για την ενίσχυση της αμυντικής του γραμμής, καθώς απέκτησε τον αριστερό οπισθοφύλακα, Χρήστο Στυλιανό, από τα Καλύβια.
Ο 29χρονος ποδοσφαιριστής έχει την εμπειρία της Κατηγορίας και θα βοηθήσει τα μέγιστα την ομάδα των "ταύρων", όπως επίσης έχει και παραστάσεις από Δ' και Γ' Εθνική.
![](https://1.bp.blogspot.com/-jx4op4eO_xg/XGRco0lusZI/AAAAAAAA18M/e0m-yAHsimkjKF591HwUg-3E5Dr9lNCdQCLcBGAs/s640/kalivia-krikello%2B%252888%2529.JPG)
Να θυμίσουμε πως ο Χρήστος Στυλιανός έχει αγωνιστεί σε Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας, Αγρότη Λιανοκλαδίου, Πυργετό Λάρισας, Οπούντιο Μαρτίνου, ΑΣ Λαμία, Ολυμπιακό Λαμίας, Ευρυτανικό, Στυλίδα και Καλύβια.
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)