![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Στο Γαρδίκι θα συνεχίσει την καριέρα του ο 22χρονος επιθετικός Βαγγέλης Πέπερας, που μέχρι πρότινος αγωνίζονταν στην Αναγέννηση Νέας Γιαννιτσούς.
Πρόκειται για μια σημαντική προσθήκη και ενίσχυση της γραμμής κρούσης του ΑΟ Γαρδικίου, καθώς ο νεαρός στράικερ έχει την εμπειρία της Κατηγορίας και θα βοηθήσει τη νέα του ομάδα.
Να θυμίσουμε πως ο Βαγγέλης Πέπερας έχει ξεκινήσει από την Ακαδημία Ποδ. Λαμίας και έχει αγωνιστεί σε Παγκρατιακό, Παμφθιωτικό, Θύελλα Μεγ. Βρύσης, Καλύβια, Ράχες και Τσούκα.
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)