![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)
Παρελθόν αποτελεί ο Δημήτρης Παπαναστασίου από το Νέο Κρίκελλο και είναι ελεύθερος να αναζητήσει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.
Ο 33χρονος επιτελικός μέσος στον ένα χρόνο που βρέθηκε στους "ταύρους", αποτέλεσε από τους βασικούς συντελεστές της πολύ αξιόλογης πορείας τους στο Πρωτάθλημα και στο Κύπελλο.
Να θυμίσουμε πως ο Τζίμης Παπαναστασίου έχει αγωνιστεί σε ΠΑΣ Γαλάτσι, Ανδρούτσο Γραβιάς, Άρη Αγ. Κων/νου, Δάφνη Λιβανατών, Στυλίδα, Ευρυτανικό και Καλαπόδι.
![](https://4.bp.blogspot.com/-ofw4XF-QGXI/XBoYWAkbqDI/AAAAAAAANPM/ssqnNty3Kn0JG_jXZdfvAxcEBjlDJwW-wCLcBGAs/s1600/barrio.jpg)