![](https://1.bp.blogspot.com/-ah7rjNjmeG4/XQIAcme_DCI/AAAAAAAAN1Y/P7tu4OAwsk85zgdAjysRGWuDqw9kQ61EgCLcBGAs/s1600/Webp.net-gifmaker.gif%0A)
Δεν έκρυβε καμία έκπληξη η αποστολή του Ολυμπιακού για το δεύτερο παιχνίδι του Champions League στη Σερβία, κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα.
Μετά το τέλος της σημερινής προπόνησης, ο Πέδρο Μαρτίνς έκανε στους παίκτες του γνωστή την αποστολή, που θα ταξιδέψει για τον αγώνα της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.
Αναλυτικά η αποστολή:
Σα, Καραργύρη, Αλέν, Σεμέδο, Ελαμπντελαουί, Τσιμίκα, Παπαδόπουλο, Μεριά, Γκασπάρ, Τοροσίδης, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Γκιγιέρμε, Μπενζιά, Ποντένσε, Μασούρα, Βαλμπουενά, Ραντζέλοβιτς, Λοβέρα, Γκερέρο, Ελ Αραμπί.