Με νίκη συνέχισε και τη 2η Αγωνιστική η Δάφνη Λιβανατών, επικρατώντας με σκορ 1-0 στην έδρα της, επί του Ολυμπιακού Λαμίας.

Το νικητήριο τέρμα πέτυχε ο Μπαρτζουλιάνος στο 75ο λεπτό, ο οποίος δεν ξεκίνησε την αναμέτρηση, αλλά μπήκε ως αλλαγή στο 20ο λεπτό, αντικαθιστώντας τον Παναγιωτάκη λόγω τραυματισμού.

Η αναμέτρηση είχε ένταση, πολλές δυνατές μονομαχίες, καθώς και φάσεις για τις δύο ομάδες, χωρίς να καταφέρουν κάτι αμφότερες.

Η γηπεδούχος Δάφνη, έχοντας ως όπλα τη δυνατή της έδρα, μπήκε δυνατά από την αρχή και δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες για να πετύχει ένα τέρμα.
Είχε μοναδικές στιγμές με τον Δαραμάρα και τον Σπύρο Ρίζο.

Αντίθετα ο Ολυμπιακός, προσπάθησε να χτίσει τις επιθέσεις του και απάντησε στις ευκαιρίες με τον Δημητρέλη.

Το τέρμα που έδωσε τη νίκη στους γηπεδούχους, το σημείωσε ο Μπαρτζουλιάνος στο 75ο λεπτό, όταν βρέθηκε στο δεύτερο δοκάρι μετά από εκτέλεση φάουλ του Στέλιου Ρίζου.

Αναλυτικά

75' 1-0, Μπαρτζουλιάνος