![](https://1.bp.blogspot.com/-6dbLfBVAW7Q/XQzTQquwx2I/AAAAAAAATU0/FIymWNFvYDYD_FLa-MJK5Bdyw9lvvm7RgCLcBGAs/s1600/15267636_1644515529174758_361570466186548669_n.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-ah7rjNjmeG4/XQIAcme_DCI/AAAAAAAAN1Y/P7tu4OAwsk85zgdAjysRGWuDqw9kQ61EgCLcBGAs/s1600/Webp.net-gifmaker.gif%0A)
Συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς η μεταγραφική κίνηση στον ΟΦ Ηράκλειας, μιας και προστέθηκαν τρεις ακόμη ποδοσφαιριστές στο έμψυχο δυναμικό της ομάδας.
Ουσιαστικά πρόκειται για δύο επιστροφές και μια μεταγραφή για τους ασπρόμαυρους.
Συγκεκριμένα επέστρεψε ο δεξιός ακραίος αμυντικός Μιχάλης Πάπτσι από τον Κεραυνό Αγ. Γεωργίου και ο αμυντικός μέσος Δημήτρης Λατσούδας από τον ΠΑΟ Ρουφ, ενώ με μεταγραφή από τον Μαγνησιακό ήρθε ο αριστερός ακραίος αμυντικός Κώστας Καρμίρης.
Δημήτρης Λατσούδας