![](https://1.bp.blogspot.com/-ah7rjNjmeG4/XQIAcme_DCI/AAAAAAAAN1Y/P7tu4OAwsk85zgdAjysRGWuDqw9kQ61EgCLcBGAs/s1600/Webp.net-gifmaker.gif%0A)
Ελεύθερος είναι ο κεντρικός αμυντικός Γιώργος Γιώτης από τον Κεραυνό Αγ. Γεωργίου και με τις προτάσεις που ήδη έχει, αναζητάει τον επόμενο ποδοσφαιρικό του σταθμό.
Ο 25χρονος στόπερ, με την εμπειρία που έχει, αποτελεί δέλεαρ για οποιαδήποτε ομάδα τον εντάξει στη δύναμή της, καθώς αποτελεί εγγύηση για τα μετόπισθεν.
Να θυμίσουμε πως ο Γιώργος Γιώτης έχει αγωνιστεί με επιτυχία σε Αίαντα Λαμίας, Εθνικό Κομποτάδων, Θύελλα Ροδωνιάς, Αγρότη Λιανοκλαδίου, Ένωση 2010, Νέο Κρίκελλο, Ηρακλή Ροδίτσας, Νέο κρίκελλο, Καμένα Βούρλα και Κεραυνό Αγ. Γεωργίου.